loading
HAKKIMIZDA
All In Medical Olarak;

2014 yılından bugüne tüm cerrahi alanlarda faaliyet göstermektedir. Kaliteli ve etkin hizmet sunan yetkin kadrosu ile Ankara,İstanbul, Konya, Antalya,Samsun, illerinde medikal cihaz pazarında büyümeye devam etmektedir. Ankara ve Antalya ofislerimizde sağlık turizmi departmanımız hizmetinizdedir.

All In Medical, sadece medikal malzeme alanında değil, sağlık turizmi alanında da başarı elde etmeyi, uluslararası hastalara Türkiye’nin en iyi sağlık hizmetlerini tanıtmayı ve Türkiye’yi dünya sağlık turizmi alanında ön plana çıkarmayı hedeflemektedir. All In Medical markamız ile yeniliklere açık, ekip çalışmasına inanan, eğitimli personeli, portföyündeki seçkin ve kaliteli ürünleri sunarak müşteri memnuniyetini ve güvenini en üst seviyelere taşımak isteyen bir anlayışla hizmetlerini sunmaktadır.
Sürekli iyileştirmelerle şirketimizin pazar gelişimini sağlamak, ulusal ve uluslararası yasal düzenlemelere uygun olarak çalışmak, sağlık turizmi sektöründeki  kalıcılığımızı pekiştirmek ve bütün olarak All In Medical şirketinin sorumluluk aldığı alanlarda kalite, güven ve üstün hizmet anlayışı çizgisi ile tanınan şirket olmak…
All In Medical Ltd. Şti. 2014 yılından bugüne tüm cerrahi alanlarda faaliyet göstermektedir. Kaliteli ve etkin hizmet sunan yetkin kadrosu ile Ankara, İstanbul, Konya, Antalya, Samsun, illerinde medikal cihaz pazarında büyümeye devam etmektedir.
Sağlık Turizmi alanında ise uluslararası hasta rehberliği, transfer ve konaklama hizmetleri sunarak, aracı kurum olarak hastaneler ile birlikte hareket edip uluslararası hastaların Türkiye’de tedavi olmasını sağlamaktadır. Ankara merkezli olarak İstanbul, Konya, Samsun ve Antalya’da bulunan, ulusal ve uluslararası yeterliliklere uygun(JSI) sağlık kuruluşları ile işbirliğimiz ve sağlık sektöründeki tecrübemiz sayesinde daha etkin hareket edip, gerektiğinde organizasyon, danışmanlık ve eğitim hizmetleri de sunmaktadır.
Her zaman ileriyi ve daha iyisini ilke edinen firmamız, insan sağlığı ve kaliteli yaşamı öncelikli hedefi olan dünya markası kuruluşları ile güçlü ve uzun vadeli ticari ilişkiler kurarak medikal ve sağlık turizmi sektörünün güvenilir dinamik ve yenilikçi yüzü olmayı hedeflemektedir.