loading

HİZMETLERİMİZ

Türkiye'de Tedavi Süreci

Neden All In Medical?

Tüm bilgileriniz güvende kalır. Sadece JSI sertifikalı güvenilir hastane ve klinikler ile çalışma yürütülür. Tarafınıza ücretsiz bilgilendirme yapılır. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz sizinle ilgilenir. Uygun maliyetli tedavi sağlanır.

Sorumluluklarımız

Seyahat / Konaklama

Türkiye Turizm açısından oldukça büyük yatırımlara sahip bir ülkedir. Dünya çapında ünlü zincir oteller, butik oteller ve pek çok farklı seçenek Türkiye’nin doğal güzellikleri içerisinde misafirlere unutulmaz bir tatil yaşatmayı hedeflemektedir.

Türk Hava Yolları, 190’dan fazla direkt varış noktası ile Asya’dan Amerika’ya, Avrupa’dan Uzak Doğu’ya tüm dünyayı keşfetmemizi sağlıyor. Türk Hava Yolları 372 uçakla dünyanın en genç ve modern filolarından birine sahip.

Asya ve Avrupa kıtaları arasında bulunan Türkiye’ye ulaşım çok kolay ve ekonomiktir. Türkiye, coğrafi konum itibariyle Ortadoğu’ya ve Avrupa’ya hakim bir bölge üzerindedir. Bu nedenle hem Doğu hem de Batı’dan gelen turistlerin Türkiye bir nevi buluşma noktası olmaktadır.

Uçuş mesafesi olarak 2 ya da 3 saatlik bir uçuşla Türkiye’den çevredeki bütün bölgelere uçuş imkanı mevcuttur. Bu nedenle ilk planda çevre ülkelerden olmak üzere uzak ülkelerden de milli havayolumuz Türk Hava Yolları ile ülkemize hergün uçuş imkanı bulunmaktadır.

Genişleyen filosuyla Türk Hava Yolları son yıllarda dünyada bilinen birkaç havayolu arasına girmiştir. Kalite ve standardizasyon olarak dünyada birçok ikamesini geride bırakmıştır. Sağlık turizmi alanında da böylesine büyük bir filo anında ihtiyaca cevap vererek hasta akış hızını hızlandırmaktadır. Bu durum ülkemizin sağlık turizmi altyapısına büyük fayda sağlamaktadır.

Rehberlik

Transfer